Strona główna | Kontakt              PL | EN

O Nas - Puffon

Puffony powstały jako zapotrzebowanie na wygodę i komfort. Kuba, mój brat bardzo lubi wygody i to był jego pomysł, aby stworzyć komfortowe, miękkie siedzisko i zająć się jego produkcją. Postanowiłam wykorzystać ten pomysł. Okoliczności mi sprzyjały, nagle straciłam dobrą pracę na etacie i miałam dużo czasu na rozwinięcie projektu puffonowego.

Pewnego dnia, siedząc na trasie zastanawiałam się na nazwą dla naszych puff. I nagle mama powiedziała „puffon” i tak powstała nazwa.

Nad kształtami puf pracuje Agnieszka to ona projektuje i szyje wszystkie prototypy. Agnieszka ma niewyczerpany worek pomysłów. Pufa fotel, nazywany przez nas butem to jej projekt autorski, zresztą doskonale trafiony, niesłychanie wygodny i praktyczny. Ostatni nasz produkt to materace i poduchy, można je używać każdy z osobna lub zestawiać ze sobą tworząc fantastyczne siedziska.

Zanim powstały dostępne w naszej ofercie pufy i fotele, zrobiliśmy wiele prób, uszyliśmy mnóstwo worków i poduch. Sami testowaliśmy nasze „pomysły” i wybraliśmy, te które naszym zdaniem i zdaniem naszych znajomych są najlepsze, najwygodniejsze, ergonomiczne no i oczywiście ładne, miłe w kontakcie z ciałem. 
Materiały na pokrowce dobraliśmy tak aby były miłe i praktyczne. Futerkowe są miłe w dotyku i dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Sztruks natomiast jest praktyczny i pasuje prawie do każdego nowoczesnego wnętrza, tym bardziej, że paleta kolorów jest szeroka. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i potrafimy dobrać odpowiedni kolor na specjalne zamówienia.