Strona główna | Kontakt              PL | EN

Produkty Puffon

MIĘKKIE      ODPRĘŻAJĄCE     ORYGINALNE

Puffony to jedyne w swoim rodzaju siedziska wypełnione miękką pianką, nie granulatem styropianowym. Puffony to najwygodniejsze siedziska na jakich kiedykolwiek zdarzyło Ci się siedzieć, same dopasowują się do Twojego ciała. Jak już siądziesz w puffonie to nie chce Ci się z niego wstać. To także świetna zabawa dla dzieci. Puffony mają niezwykły i oryginalny wygląd. Poprzez dobranie odpowiedniego pokrowca można je dopasować do każdego wnętrza.

Puffon może służyć jako fotel, leżanka, miejsce do pracy z laptopem, a nawet łóżko. Dzieci oczywiście znajdą nieograniczoną ilość zastosowań puffona do zabawy. Pokrowce z imitacji zwierzątek, czynią puffona jeszcze milszego w użytkowaniu. Miło zagłębić się w łapach tygryska lub utulić się do krowy.

W swojej ofercie mamy trzy rodzaje puffonów: pufy, fotele oraz materace w różnych rozmiarach i pokrowcach. Wykonujemy także pufy i poduchy na specjalne zamówienie klientów. Istnieje także możliwość uszycia pokrowca z innej takniny niż te, ktore mamy w sowjej ofercie. Obecnie jesteśmy w fazie testowania sztruksu tapicreskiego. Próby przebiegają pomyślnie i niedługo pokrowce ze sztruksu tapicreskiego pojawią się w naszej ofercie.

Nasze puffony można oglądnąć i wypróbować w Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomnich.